Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre

  • 24 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre 24 τ.μ. Απέχει μόνο 1 χλμ. από τη Λα Κρουαζέτ. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 2 άτομα.

Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre διαθέτει ντους. Επίσης, προσφερονται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Αν θέλετε να εξερευνήσετε τη γύρω περιοχή, επισκεφθείτε τις Λερίνες νήσους που βρίσκονται περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων απέχει περίπου 1,1 χλμ. από το κατάλυμα. Η στάση λεωφορείου Jules Ferry απέχει σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre
Studio A 3-Minute Walk From La Croisette
Τιμή μόνο για κινητά

Studio A 3-Minute Walk From La Croisette

9.0
Άριστο 1 σχόλιο
10 μ από το κατάλυμα
Butterfly-Palais Des Festival-Center-Quiet-Ac-Wi Fi Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Butterfly-Palais Des Festival-Center-Quiet-Ac-Wi Fi Parking

6.7
Ευχάριστο 16 σχόλια
12 μ από το κατάλυμα
USD 163 USD 147
ανά νύχτα
L'Aparte Cannois Avec Balcon En Centre-Ville
Τιμή μόνο για κινητά

L'Aparte Cannois Avec Balcon En Centre-Ville

8.0
Πολύ καλό 2 σχόλια
14 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    27 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029022296HT
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre περιλαμβάνουν Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών, Νήσος Αγία Μαργαρίτα καθώς και Γήπεδο γκοΛφ Cannes-Mougins.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre;
      Η διαμονή στο το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre κοστίζει 99€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre;
      Το Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Chez les jumelles και Compose Ta Crepe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 24 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    27 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Comfortable Flat With Balcony Cannes City Centre

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο